Miranda´s "FANTASTIC" life - 4. část

16. února 2014 v 0:23 | Janie |  Miranda´s "FANTASTIC" life


(Ve škole s Kevinem) .. "Ahoj Nede." "Zdarec,kámo,jak jde život ?" "Znáš to..hm.."mrkne na pár "Nazdarte hrdličky.." líbají se .. "Romane,Julie ?Právě jsem dorazil,vnímáte nás vůbec ?" "Hele brácho,nech je ti stejně neposlechnou.." radí Ned. "Hele vy dva,nechcete se radši nekam zašít?" povída zas Ned na Romana a Julii... "Tak pojdme"Romeo" tu Julii vezme.." smějí se když najednou do Kevina žduchne Mark...ani se neomluví a jde dál...Kevin s Nedem si prohodí své známé pohledy.."Hele,nezdá se ti tento rok nějakej divnej?" "Zrovna jsem to měl na mysli bro.." sekne Ned. Usmáli se a šli do dveří školy...

Bylo úterý a Miranda s Candy měli první hodinu rozdělenou. Candy měla francouštinu a Miranda historii. Obě čekalo překvapení. Paní Callvenersová a pan Lerman představili ve třídě nové žáky.Sourozence Darklinovi.
Candy ve třídě přívítali Leu a Mirandiny oči ve třídě spatřili toho"sexy" kluka..Jeffa. Nesměle se usmál a posadil se do vedlejší řady těsně za ní.Teď jí naskočila husina na kůži. Lea si mezi tím sedla do vedlejší řady vedle Candy, bohužel Candy měla celou hodinu otevřenou pusu dokořán a těšila se až všechno povypráví Mirandě,ostatně to chtěla i Mir.
Po hodině si měli děvčata co vyprávět."Mirando ta Lea je fantastická,měla jsi vidět jak válí francouštinu,ta se ji musela učit už od plenek,mluví uplně plynule! "Fajn,přiznám se ti ten Jeff je fakt sexy,je božský a ten jeho úsměv" "Já vím,já vím.." "Hele,myslím si,že je to uplne normální, vzdyt je to jen někdo nový,..měli bysme se soustředit na dnešní táborák, musime to přece všechno nachystat."
"Máš pravdu. Ale je fakt hezký,že jo ?" "Candy..už dost" smějí se..."Bože je přímo nádherný" podoktne Miranda a odcházejí ..

(Doma u Mirandy) "Ahoj Keve,jdeš taky na táborák?" "To je dnes?" "Jasně,ty jsi zapomnměl?" "Tak trochu,mám už plány.. "Páni,druhý den škola a ty už máš plány?" "Jo.Jdeme s Romanem a s Nedem do nového baru co tu otvírají.." "Baru?" "Jo,tak víš,kulečník,šipky,proste to ´Naše´. "Aha takže jestli dobře chápu,tak dnešní večer strávíš v zakouřeném baru u kulečníku s pivkem v ruce?" "Správně." "Bože,sme vůbec příbuzní?" "Taky si občas říkám,jak to,že já jsem tak vtipý,hezký,zábavný a ty se nudíš a učíš" směje se. "Kevine!" smějí se oba. "Musím už běžet jinak me Candy zabije,tak zatím ahoj a bud do 11 doma." "Nejsi muj rodič..!" "Když není táta doma tak ano,takže ahoj Keve, v 11 doma"

(V baru) Kevin čeká na Neda a Romana. "Ahoj,brácho"řekl Roman "No konečně,myslel jsem,že už tu skysnu" "Ahoj Keve" pozdravila Julie. "Ahoj,nevedel jsem,že si Roman přivede doprovod." "Jo hochu to ani já" Kevin se zasměje. "Hej" řekne Julie "Promin zlato" řekne Roman. A políbí ji."Ahoj Kevine" "Ahoj Nede,takže už i ty máš doprovod?" "Co blbneš,tahle je pro nás oba,je tu nová.Leo tohle je Kevin,Kevine tohle je Lea" "Těšíme" řekla Lea"Mě,mě také"usmějí se na sebe. "Tak jdeme zahrajem si kulečník ne ?" řekl Ned. Všichni se odtáhly ke kulečníku,se smíchem,že si teda dají jednu partičku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
© copy with my original source